Akupunktura Wrocław

Yin-Yang

A K U P U N K T U R A to jeden z najstarszych znanych ludzkości sposobów leczenia. Metoda ta rozwinęła się w Chinach blisko 5 tysięcy lat temu. To, że jest stosowana i dzisiaj, świadczy wymownie i o skuteczności samego leczenia i o słuszności leżących u jego podstaw praw i zasad.
Leczenie akupunkturą polega zwykle na wprowadzaniu bardzo cienkich i delikatnych igieł w określone punkty na ciele. Powinny to być igły jednorazowego użytku. W Polsce i w UE akupunkturą mogą leczyć tylko lekarze!!

Obecnie, już prawie powszechnie, jest wiadomo, że nasz organizm jest "wspaniałą fabryką", który pod wpływem m.in. akupunktury i/lub hipnozy zwiększa produkcję substancji niezbędnych do dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego (enkefaliny, endorfiny i inne "hormony szczęścia"). Coraz więcej światłych osób nie zatruwa swojego organizmu lekami przeciwbólowymi i psychotropowymi, kiedy to nie jest konieczne.

A k u p u n k t u r a jest metodą bodźcowo-regulacyjną, która uruchamia "zablokowaną" energię leczniczą organizmu. Stosowana przez doświadczonego lekarza na pewno nigdy nie zaszkodzi i zawsze usunie lub złagodzi dolegliwości.
A k u p u n k t u r a jest bezpieczną i ekologiczną metodą leczenia. Dlatego jest stosowana coraz powszechniej. Obserwujemy renesans akupunktury. Jedna seria akupunktury to najczęściej 10 zabiegów stosowanych 2-3 razy w tygodniu.

E L E K T R O A K U P U N K T U R A to akupunktura, w której wprowadzone w ściśle określone punkty ciała igły są podłączone do elektrostymulatora. Poprzez igły akupunkturowe organizm jest stymulowany prądami o bardzo małym natężeniu z różnymi, odpowiednio dobranymi częstotliwościami. Ta metoda jest coraz szerzej stosowana na Zachodzie już od kilkudziesięciu lat, a od kilkunastu lat również na Wschodzie.

W opinii wielu lekarzy zwiększa ona efektywność leczenia. Według moich doświadczeń elektroakupunktura jest skuteczniejsza w zespołach bólowych i nerwicowych od klasycznej akupunktury.

Adres:

WROCŁAW-KRZYKI
ul. Wiktora Brossa 22
(od ul. Ślężnej)

Adres:

WIELUŃ
ul. Łąkowa 9

Przyjęcia:

poniedziałek od 1700 do 2000 

środa od 1700 do 2000 

piątek od 1700 do 2000 

Przyjęcia:

soboty
w godzinach ustalonych
podczas rejestracji

Rejestracja:

tel. 71 337 03 03
tel. 603 410 126

 Rejestracja:

tel. 603 410 126

Kontakt:

Rejestracja i kontakt
w godzinach przyjęć:

pon., śr., pt. od 1700 do 2000

Kontakt:

Rejestracja i kontakt
na tel. 
603 410 126